Wciąż wzrastające ceny za energię elektryczną wymuszają na przedsiębiorcach wprowadzenie w zakładach produkcyjnych kolejnych modernizacji, które pozwalają znacznie obniżyć rachunki za prąd. Kandela Master jest pierwszym na rynku systemem sterowania zaprojektowanym ściśle pod potrzeby przemysłu, uwzględniającym typowe rozwiązania dla środowiska przemysłowego. Komponenty systemu są wytrzymałe i odporne na wilgoć, mgłę olejową, wysoką temperaturę czy uderzenia. Charakteryzują się przemysłowym wykonaniem – kasety i czujniki ze stopniem ochrony IP65, sterownik i część podzespołów przeznaczone są do montażu na szynę DIN-35 w rozdzielni. Wszystkie elementy zabezpieczone są od przypadkowego przepięcia w linii do 400 V.

System Kandela Master w regularnej sprzedaży będzie w drugiej połowie 2020 r.

 

Dlaczego Kandela Master?

Aplikacja Kandela Master

Dostępne funkcje w aplikacji Kandela Master

 • Identyfikacja
  Aplikacja wyszukuje wszystkie urządzenia podpięte pod sterownik. Użytkownik w łatwy sposób może zidentyfikować dane urządzenie w pomieszczeniu i nadać mu nazwę. W kolejnym etapie tworzone są strefy (maksymalnie 16), do których przydzielane są zidentyfikowane wcześniej urządzenia

 • Grupowanie
  Dla każdej strefy z osobna można ustawić odpowiednie wartości mocy oprawy. Czujniki ruchu można zaprogramować na pracę w jednym z czterech trybów: standardowym, komfortowym. Oszczędnym lub użytkownika. W każdej chwili ustawienia predefiniowane można zmienić na własne.

 • Obsługa kaset sterujących
  Z poziomu interfejsu Kandela Master możliwe jest przypisywanie funkcji poszczególnym przyciskom na kasetach sterujących oświetleniem rozmieszczonych na hali. Dodatkowo przyciski w różnych kasetach można parować.

 • Informacje zwrotne
  Użytkownik na bieżąco ma dostęp do informacji serwisowych takich jak awarie czy konieczność przeczyszczenia opraw. Na wielu etapach dostępne są podpowiedzi, wyjaśniające działanie poszczególnych funkcji programu.